Item No: OLLDNFFE
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.82






Item No: OLLDNFFE
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | 18K |
| Color | Green |
| Option | 18K Gray, 18K Transparent |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.