Item No: OLI1E32T
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $2.52 through $3.94









Item No: OLI1E32T
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 3/Gold, Style 3/Platinum, Style 4/Gold, Style 4/Platinum, Style 2 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.