Item No: OL36OHG0
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$3.85





Item No: OL36OHG0
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Style | 18K |
| Color | Gold |
| Option | XL461-Silver White-Vertical Word |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.