Item No: OLSZ5G4T
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.36






Item No: OLSZ5G4T
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Intermediate Powder, Gold-WB-ZZ-B23052504N-ZZ-B23052504N-13 Light Purple, Gold-Red Mini |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.