Item No: OL1I24GT9
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
Price range: $1.16 through $2.83


















Item No: OL1I24GT9
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | 1# Silver Needle-Golden Irregular Multilayer Ring, 5# Silver Needle-Golden Circle (2), 4# Silver Needle-Golden Rope, 25# Silver Needle-Golden Pleated Flowers, 35# Silver Needle-Gold Rear Hanging Hollow Square, 31# Silver Needle-Golden Pearl Shell, 21# Silver Needle-Golden Circle (3), 6# Silver Needle-Golden Scale Twisted C- Shaped, 4# Ear Clip-Golden Peas, 20# Silver Needle-Golden Square (2), 3# Silver Needle-Golden Arc round Tassel, 11# Silver Needle-Silver C- Shaped Beanie, 14# Silver Needle-Golden Twisted C- Shaped, 12# Ear Clip-Golden Trapezoid (2), 18# Ear Clip-Golden Circle Beanie |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.