Item No: OLMCTVT7
| Design | Gold Plated |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 13g |
$2.03



Item No: OLMCTVT7
| Design | Gold Plated |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | KE0066 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.