Item No: OL1YQZ25H
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 13g |
Price range: $2.23 through $2.41







Item No: OL1YQZ25H
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver, Gold F313, Silver F313 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.