Item No: OL18D0I10
| Style | INS Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 16g |
Price range: $2.50 through $2.52









Item No: OL18D0I10
| Style | INS Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Gold 1, Gold 2, Gold 3, Gold 4, Gold 5, Gold 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.