Item No: OL13BF853
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $0.60 through $1.28




































Item No: OL13BF853
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | E4707 Silver, E5795 Gold, A1015 Silver, E5209 Gold, A1921 Gold, E5209 Silver, A1921 Silver, E5320 Silver, A1430 Gold, A1430 Silver, A554 Silver, A1285 Gold, A1379 Gold, A1285 Silver, E5272 Gold, A2054 Rose Gold, E5170 Gold, A1323 Silver, E5321 Silver, E6117 Silver, E5787 Gold, E5787 Silver, A1851 Silver, E3146 Silver, E6056 Silver, A1323 Gold, E5673 Silver, A582 Silver, A1580 Gold, E6267 Silver, E5937 Heart, E5937 Water Drop, E6055 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.