Item No: OLRCBXNM
| Style | IG Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
$2.21



Item No: OLRCBXNM
| Style | IG Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.