Item No: OL16NB8T0
| Style | French Style, Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Semicircle, Double Ring |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $2.09 through $3.21







Item No: OL16NB8T0
| Style | French Style, Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Semicircle, Double Ring |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | G-TE066, G-TE065, G-TE067, G-TE064 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.