Item No: OL1DQ50MO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $2.08 through $3.08





Item No: OL1DQ50MO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.