Item No: OL1X2EUY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Twist |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
Price range: $1.17 through $1.70











Item No: OL1X2EUY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Twist |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Round 11mm, Five-Pointed Star 12.6mm, Round 14mm, Round 16.9mm |
| Color | Gold |
| Option | Pentagram 12.6mm White Gold Color, Round 11mm White Gold Color, Round 14mm White Gold Color, Round 16.9mm White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.