Item No: OL9QZVQR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Thread |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | None |
| Weight | 6g |
$1.46





Item No: OL9QZVQR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Thread |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | None |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | W80109-GG, W80109-SS |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.