Item No: OLQ1OYGO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Smile Face |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
$2.76



Item No: OLQ1OYGO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Smile Face |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | 42960 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.