Item No: OL1E0D26M
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 16g |
$0.66










Item No: OL1E0D26M
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | White Beads, Pink Shell Pearls, Black Small Shell Pearls, Red Big Beads, Champagne Big Beads, Champagne Small Beads, White Small Beads |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.