Item No: OLXPZN72
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$2.82







Item No: OLXPZN72
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Diamond 1 Pair, White Gold Color White Diamond 1 Pair, Golden Colorful Crystals 1 Pair, White Gold Color Colorful Crystals 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.