Item No: OLO579RF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf, Heart Shape, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 17g |
Price range: $1.65 through $4.17



























Item No: OLO579RF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf, Heart Shape, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Model | E5494 Silver, E6499 Silver, E6863 White, E6153 Silver, E4685 Silver, E729 Silver, E5671 Silver, E7088 Silver, E4682 Silver, E4472 Silver, E5764 Silver, E5893 Silver, E6871 Silver, E6893 Silver, e5519, E5673 Silver, E5614 Silver, e5791, E6050 Silver, E6873 Silver, E5980 Silver, E6419 Silver, E5613 Silver, E5674 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.