Item No: OLPDHP98
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $5.56 through $6.21
![Gold [Large]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-53dc40fc5ed52a3597d432723dc7c987-300x300.webp)
![Gold [Small]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-dd5bdb62f866858dc56602c4707f308d-300x300.webp)
![Silver [Small]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-77f17cad0253924d3dd684a7156c5527-300x300.webp)
![Silver [Large]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-260417f1e2ee8ddd16932da1f241228e-300x300.webp)
![Gold [Large]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-53dc40fc5ed52a3597d432723dc7c987-300x300.webp)
![Gold [Small]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-dd5bdb62f866858dc56602c4707f308d-300x300.webp)
![Silver [Small]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-77f17cad0253924d3dd684a7156c5527-300x300.webp)
Item No: OLPDHP98
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold [Large]], Gold [Small]], Silver [Small]], Silver [Large]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.