1 Pair Fashion Heart Shape Copper Plating Earrings
Item No: OL3ZIPZ0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 9g |
$3.26
![16K Gold [Blue]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/05/oly-b972948036b73a91935394d4968ef9d0-300x300.webp)
![16K Gold [Pink]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/05/oly-b0b412cfa5a37e1877d300a729f283f2-300x300.webp)
![16K Gold [Blue]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/05/oly-b972948036b73a91935394d4968ef9d0-300x300.webp)
![16K Gold [Pink]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/05/oly-b0b412cfa5a37e1877d300a729f283f2-300x300.webp)
![16K Gold [Blue]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/05/oly-b972948036b73a91935394d4968ef9d0-300x300.webp)
Item No: OL3ZIPZ0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | 16K Gold [Blue], 16K Gold [Pink]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.