Item No: OLCXXM8J
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 5g |
$1.81





Item No: OLCXXM8J
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | ZYN-DME255-A, ZYN-DME255-B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.