Item No: OL1WXAKMM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 17g |
Price range: $2.15 through $2.87










Item No: OL1WXAKMM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | 5# 11749D, 4# 11749C, 15# 21852B, 13# 21845B, 14# 21852A, 27# 13877A, 28# 13877B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.