Item No: OLP6L8R4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.33 through $1.60











Item No: OLP6L8R4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 金色VE691一对, Platinum Ve691 Pair, Platinum Ve693 Pair, Gold Ve692 Pair, Gold Ve693 Pair, Platinum Ve692 Pair, Gold Ve694 Pair, Platinum Ve694 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.