Item No: OLEKHV75
| Style | Exaggerated, Romantic |
|---|---|
| Design | Pearl, Three-dimensional |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Earrings |
| Ear Needle Material | Zinc Alloy |
| Weight | 11g |
Price range: $0.75 through $1.06





Item No: OLEKHV75
| Style | Exaggerated, Romantic |
|---|---|
| Design | Pearl, Three-dimensional |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Earrings |
| Ear Needle Material | Zinc Alloy |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | EZ5074lanse, EZ5076lanse |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.