Item No: OL1C3YEFY
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Crystal, Freshwater Pearl |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $1.27 through $2.01










Item No: OL1C3YEFY
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Crystal, Freshwater Pearl |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | A Pair of Freshwater Pearls, Red Agate Pairs, A Pair of Green Agate, Tigereye Pairs, Strawberry Quartz Pairs, Pink Cat Eye Pair, A Pair of Green Cat Eyes |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.