Item No: OL1RP1EKY
| Style | Elegant, Sweet, Pastoral |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$2.06











Item No: OL1RP1EKY
| Style | Elegant, Sweet, Pastoral |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | White 1 Pair, Blue 1 Pair, Green 1 Pair, Yellow 1 Pair, Red 1 Pair, Purple 1 Pair, Orange 1 Pair, Black 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.