Item No: OLB7TD0
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Design | Tassel, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 15g |
$2.78



Item No: OLB7TD0
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Design | Tassel, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.