Item No: OLW2Y8JI
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Evening Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 4g |
Price range: $1.15 through $1.43






Item No: OLW2Y8JI
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Evening Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | colour, Gold, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.