1 Pair Elegant Glam Lady Pig Nose Copper Earrings
Item No: OL13LJ4UV
| Style | Elegant, Glam, Lady |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Pig nose |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
$1.72





Item No: OL13LJ4UV
| Style | Elegant, Glam, Lady |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Pig nose |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.