Item No: OLACSRSF
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear line |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 4g |
Price range: $0.77 through $1.50
![Silver [a Pair]] / Ear chain](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f8f11cf7f2dc3c09d5bbdcc1a0dc4038-300x300.webp)
![Golden [a Pair]] / Ear chain](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7a4fb335158ec28803ee70eef086061c-300x300.webp)
![Silver [a Pair]] / Ear chain](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f8f11cf7f2dc3c09d5bbdcc1a0dc4038-300x300.webp)
![Golden [a Pair]] / Ear chain](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7a4fb335158ec28803ee70eef086061c-300x300.webp)
![Silver [a Pair]] / Ear chain](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f8f11cf7f2dc3c09d5bbdcc1a0dc4038-300x300.webp)
Item No: OLACSRSF
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear line |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Silver [a Pair]], Golden [a Pair]] |
| Size | Ear chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.