Item No: OL1NX9UU2
| Style | Elegant, French Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Beach, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 12g |
$1.35













Item No: OL1NX9UU2
| Style | Elegant, French Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Beach, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | Style 1, Style 2, Style 3, Style 4, Style 5, Style 6, Style 7, Style 8, Style 9, Style 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.