Item No: OL12XJ9GK
| Style | Elegant, Classic Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 11g |
$2.27












Item No: OL12XJ9GK
| Style | Elegant, Classic Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Yellow, Blue, Purple, Black, White, Orange, Green, Pink |
| Style | Rose |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.