Item No: OLC1SR5
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $1.18 through $2.78































Item No: OLC1SR5
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | KE0876, KE0924, KE0928, KE0891, KE0914, KE0921, KE0913, KE0923, KE0879, KE0889, KE0898, KE0929, KE0912, KE0850, KE0880, KE0911, KE0922, KE0851, KE0877, KE0919, KE0892, KE0926, KE0930, KE0927, KE0925, KE0890, KE0896, KE0885 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.