Item No: OLT3H37B
| Style | Elegant, Basic, Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 9g |
Price range: $1.77 through $1.91





Item No: OLT3H37B
| Style | Elegant, Basic, Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Steel Color Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.