Item No: OL19DRPLC
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 4g |
Price range: $0.17 through $1.18


























Item No: OL19DRPLC
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | A Pair of Bullet Balls, Bullet Cylinder Spot Drill Pair, Bullet Zirconium Clip Pair, Bullet Full Diamond White Pair, Bullet and over Diamond Pink Pairs, A Pair of Bullet Roses, Bullet Five Diamond White Pair, A Pair of Bullet Leaves, Bullet Five Diamond Powder Pair, Bullet Cross Pair, Bullet Butterfly Pair, Bullet Plum Blossom Pair, Bullet Love Pair, Bullet Flower Pair, Bullet Half Heart One Pair, Bullet Feet Pink Pair, Bullet Stars One Pair, Bullet Crown Pair, Bullet Hexagonal White Pair, Bullet Opal Pair, Bullet round Pair, Bullet Blue Butterfly Pair, Bullet Hexagonal Pollen Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.