Item No: OL14Y2XWE
| Style | Cute, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Cherry, Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 1g |
$1.36















Item No: OL14Y2XWE
| Style | Cute, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Cherry, Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Model | Y20211 Gold-Pink Cherry, Y20211 Gold-Pineapple, Y20211 Gold-Strawberry, Y20211 Gold-Orange, Y20211 Gold-Peach, Y20211 Gold-Watermelon, Y20211 Gold-Banana, Y20211 Gold-Lemon, Y20211 Gold-iPhone, Y20211 Gold-Grape, Y20211 Gold-Cherry, Y20211 Gold-Red cherry |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.