Item No: OL1REFO73
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bunny Ears |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$0.47





Item No: OL1REFO73
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bunny Ears |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.