Item No: OL1975P04
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Classical |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 15g |
$0.87



Item No: OL1975P04
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Classical |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.