Item No: OL1DPM2TS
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$1.28



Item No: OL1DPM2TS
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Fan-Shaped Shell Ear Studs-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.