Item No: OL8JDCI1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$4.05







Item No: OL8JDCI1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Large Stud Earrings Real, Small Ear Studs Real |
| Color | Gold |
| Option | Large Version Ear Clip Real Platinum, Small Ear Studs Real Platinum |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.