Item No: OL1VQ7TQW
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
$1.16













Item No: OL1VQ7TQW
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | E2500-2/Gold-Pink Diamond Inlay, E2609-2/Silver-Pink Diamond Inlay, E2551-2/Silver-White Diamond Inlay, E2784-4/Gold-White Diamond Inlay, E2744/Gold-Black Diamond Inlaid, E4870-1/Silver-Black Diamond Inlaid, E4440-3/Silver-Blue Inlaid, E4542/Gold/Blue Inlaid, E4441/Gold-Purple Diamond Inlaid, E4814-2/Silver-Purple Diamond Inlaid |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.