Item No: OL1VD7ASP
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
Price range: $1.39 through $2.52














Item No: OL1VD7ASP
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Silver Love Heart Earrings, Silver Pigment Ring Earrings, Gold Pigment Ring Earrings, Titanium Steel C- Shaped Earrings, Golden Love Heart Earrings, Golden Bamboo Joint Ear Ring, Silver Hollow Water Drop Earrings, Golden Hollow Water Drop Earrings |
| Style | Mobius Ear Clip, Retro Circle Earrings |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.