Item No: OL1Q1XVIY
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
$5.31



Item No: OL1Q1XVIY
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.