Item No: OL1KQANOM
| Color | colour |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
$2.28









Item No: OL1KQANOM
| Color | colour |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | Rose Red, Black Diamond, Green diamond, Blue Pine, Colorful, Blue Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.