Item No: OL2Q8GRG
| Style | Casual, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 13g |
Price range: $0.69 through $1.19





Item No: OL2Q8GRG
| Style | Casual, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.