Item No: OL1554E2V
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Casual, Basic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Moon, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 6g |
Price range: $0.33 through $0.72

















Item No: OL1554E2V
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Casual, Basic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Moon, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 2, 7, 33, 1, 35, 37, 8, 34, 36, 38, 17, 22, 24, 18 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.