Item No: OLURTHG2
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Basic, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
$0.76









Item No: OLURTHG2
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Basic, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 5mm, 6mm, 10mm, 4mm, 8mm, 12mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.