Item No: OL1PDY36E
| Style | Basic, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $1.21 through $2.22











































Item No: OL1PDY36E
| Style | Basic, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Multicolor, Colorful, Light Blue, Dark Blue, White, Purple, Red, Green, Transparent, Yellow, Ear Studs-Yellow, Ear Studs-Red, Ear Studs-Dark Blue, Ear Studs-Purple, Ear Studs-White, Ear Clip-Yellow, Ear Studs-Blue-Green, Ear Studs-Light Blue, Ear Studs-Red and Green, Ear Clip-Red, Ear Studs-Green, Ear Clip-White, Ear Clip-Dark Blue, Ear Clip-Light Blue, Ear Clip-Green, Ear Clip-Red and Green, Ear Clip-Blue-Green, Ear Clip-Purple, Suit-Red, Suit-Yellow, Suit-Green, Suit-Light Blue, Suit-Red and Green, Suit-Purple, Suit-Blue-Green, Suit-White, Suit-Dark Blue |
| Size | One Size |
| Style | 1.2*1.2 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.