Item No: OL839WLB
| Style | Basic, Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.46 through $2.78

























Item No: OL839WLB
| Style | Basic, Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | KE0621, KE0202, KE0886, KE0964-1 Small Size, KE0964, KE0211, KE0778, KE0485, KE0068, KE0067, KE0686, KE0899, KE0494, KE0482, KE0829, KE0452, KE0813, KE0839, KE0870, KE0996, KE0870-1 Small Size, KE0870-2 Large Size |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.