Item No: OLEIS9IT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 5g |
Price range: $5.67 through $5.79





Item No: OLEIS9IT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Outer Diameter 14mm, Gold-Outer Diameter 16mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.